A termék a kosárba került.
Új jelszó kérése
Kategóriák
Termék részletek


Delock kábel Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 3 m (84682)

Raktárkészlet: 0 db
Delock 84682
  • Delock 84682
4 175 Ft
A vásárlás után járó pontok: 42 Ft
Garancia 
:
36 hónap gyártói garancia
Rendelés státusz 
:
9 munkanapon belül kiszállítjuk!
Kiszállítás várható napja 
:
2019.02.05
Gyártói készlet 
:
100
Értesítést kérek, ha újra lesz raktáron
  • Leírás

    Ez a Delock száloptikai kábel lehetővé teszi, hogy különböző hálózati eszközöket (pl. kapcsolót) csatlakoztasson egy mádiaátalakítóhoz.


    Műszaki adatok

    • Csatlakozó:
      1 x LC duplex >
      1 x SC duplex
    • Többszörös OM4-kábel
    • Szál: 50/125 µm
    • Kerámiából készült kábelátvezető porvédővel
    • LS0H (halogénmentes)
    • Szín: ibolya
    • Hosszúság (a csatlakozóval együtt): kb. 3 m


    Rendszerkövetelmények

    • Egy szabad LC duplex port


    A csomag tartalma

    • Száloptikai kábel


    Csomag

    • Poly bag