A termék a kosárba került.
Új jelszó kérése
Kategóriák
Termék részletek


Delock kábel Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 10 m (84868)

Magyar raktárkészlet: 0 db
Delock 84868
  • Delock 84868
9 192 Ft
A vásárlás után járó pontok: 92 Ft
Garancia 
:
36 hónap gyártói garancia
Rendelés státusz 
:
9 munkanapon belül kiszállítjuk!
Kiszállítás várható napja 
:
2019.02.05
Gyártói készlet 
:
Készleten
Értesítést kérek, ha újra lesz raktáron
  • Leírás

    This fiber optical cable by Delock can be used to connect different networking devices, e.g. a switch to a media converter.


    Műszaki adatok

    • Connectors:
      1 x LC Duplex >
      1 x ST Duplex
    • Multi-mode OM4 cable
    • Fibre: 50/125 µm
    • Ceramic ferrule with dust protection
    • LS0H (halogen free)
    • Colour: violet
    • Length incl. connectors: ca. 10 m


    Rendszerkövetelmények

    • One free LC duplex port


    A csomag tartalma

    • Optical Fibre Cable


    Csomag

    • Poly bag