Delock SFP modul 1000Base-SX MM 850 nm (86186)

-12%
Stock: 0 db
Delock 86186
Delock 86186
Delock 86186
Delock 86186
Garancia :
36 hónap gyártói garancia
Rendelés státusz :
8 munkanapon belül kiszállítjuk!
Kiszállítás várható napja :
2019.12.19
Gyártói készlet :
100
8 100 Ft
Discount: 7 168 Ft
Begin: 06/12/2019   End: 12/12/2019
Bonus point : 72 Ft
Remaining time of sale:
To Favourites
Recommend
Print
Comparison
Question about the product
Details
Info
Opinions
Műszaki adatok
Dokumentumok
Details

Leírás

Ezzel a Delock SFP modul segítségével egy Gigabit switch bővíthető egy szabad SFP bővítőhellyel egy optikai szálas csatolófelületen keresztül.


Megjegyzés

• Feladat specifikusság esetén a modul megalkotható úgy is, hogy különböző gyártok switch-eivel is kompatibilis legyen


Műszaki adatok

• Csatlakozó:
  1 x SFP dugó >
  1 x LC Duplex hüvely
• Adatátviteli sebesség:
  Gigabit Ethernet 1 Gbps sebességig
• Több üzemmódra képes szálhoz
• Szál: 50/125 µm
• 850 nm hullámhossz
• Legfeljebb 550 m
• Működési hőmérséklet: 0 °C ~ 70 °C


Rendszerkövetelmények

• Egy szabad SFP-porttal ellátott eszköz


A csomag tartalma

• SFP-modul


Csomag

• White Box


Info
Gyártó
Delock
Stock
0 db
Weight
29 g/db
Opinions
Be the first to review this product!
Műszaki adatok
Interface
csatlakozó
• 1 x SFP plug
Csatlakozó 1
• 1 x LC duplex
Technical characteristics
Sebességű adatátvitel
• Gigabit Ethernet up to 1 Gbps
Dokumentumok

© 2011-2019. Logic IT Kft.     |    Belépés   |   Online fogyasztói jogok   |   Cookie beállítások   |   +36-309-248-258   |   rendelesmegkapodamagadet.hu