Új jelszó kérése

Média konverter


Sorrend:

-11%
-11%
  Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km (86215)

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km (86215)

 

Raktárkészlet:  100 db

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km (86215)

15 004 Ft
Akció: 13 396 Ft
Kezdete: 2017.11.24
Vége: 2017.11.30
-12%
-12%
  Delock PoE+ Media átalakító 10/100/1000Base-T to SFP (86180)

Delock PoE+ Media átalakító 10/100/1000Base-T to SFP (86180)

 

Raktárkészlet:  100 db

Delock PoE+ Media átalakító 10/100/1000Base-T to SFP (86180)

35 599 Ft
Akció: 31 503 Ft
Kezdete: 2017.11.24
Vége: 2017.11.30
-11%
-11%
  Delock 19″ Chassis 1.5 U for 18media átalakító s (86458)

Delock 19″ Chassis 1.5 U for 18media átalakító s (86458)

 

Raktárkészlet:  19 db

Delock 19″ Chassis 1.5 U for 18media átalakító s (86458)

172 498 Ft
Akció: 154 016 Ft
Kezdete: 2017.11.24
Vége: 2017.11.30
-9%
-9%
  Delock Media átalakító 10/100/1000Base-T to SFP compact (86440)

Delock Media átalakító 10/100/1000Base-T to SFP compact (86440)

 

Raktárkészlet:  100 db

Delock Media átalakító 10/100/1000Base-T to SFP compact (86440)

27 005 Ft
Akció: 24 550 Ft
Kezdete: 2017.11.24
Vége: 2017.11.30
-9%
-9%
Delock Media átalakító 1000Base-T to SFP (86220)

Delock Media átalakító 1000Base-T to SFP (86220)

 

Raktárkészlet:  0 db

Delock Media átalakító 1000Base-T to SFP (86220)

30 559 Ft
Akció: 27 781 Ft
Kezdete: 2017.11.24
Vége: 2017.11.30
-9%
-9%
  Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km (86216)

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km (86216)

 

Raktárkészlet:  0 db

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km (86216)

20 389 Ft
Akció: 18 535 Ft
Kezdete: 2017.11.24
Vége: 2017.11.30
-8%
-8%
Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km (86237)

Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km (86237)

 

Raktárkészlet:  0 db

Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km (86237)

40 546 Ft
Akció: 37 198 Ft
Kezdete: 2017.11.24
Vége: 2017.11.30
Delock Media átalakító 1000Base-X SFP to SFP (86203)

Delock Media átalakító 1000Base-X SFP to SFP (86203)

 

Raktárkészlet:  100 db

Delock Media átalakító 1000Base-X SFP to SFP (86203)

24 502 Ft
  Delock Media átalakító 1000Base-SX SCmm 850 nm 550m compact (86442)

Delock Media átalakító 1000Base-SX SCmm 850 nm 550m compact (86442)

 

Raktárkészlet:  100 db

Delock Media átalakító 1000Base-SX SCmm 850 nm 550m compact (86442)

36 200 Ft
  Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km compact (86441)

Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km compact (86441)

 

Raktárkészlet:  92 db

Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km compact (86441)

40 173 Ft
  Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km compact (86444)

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km compact (86444)

 

Raktárkészlet:  0 db

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km compact (86444)

40 023 Ft
  Delock Media átalakító 1000Base-SX SCmm 850 nm 550m (86238)

Delock Media átalakító 1000Base-SX SCmm 850 nm 550m (86238)

 

Raktárkészlet:  0 db

Delock Media átalakító 1000Base-SX SCmm 850 nm 550m (86238)

34 844 Ft
  Delock Media átalakító 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP (86110)

Delock Media átalakító 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP (86110)

 

Raktárkészlet:  0 db

Delock Media átalakító 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP (86110)

37 198 Ft
  Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact (86443)

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact (86443)

 

Raktárkészlet:  0 db

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact (86443)

44 732 Ft

Webáruház készítés
Weboldalunk további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.